پاک کردن تاتو

اگر قصد پاک کردن تاتو دارید که آن را برای همیشه فراموش کنید و یا اینکه بخواهید تاتوی جدیدی داشته باشید، موثر ترین روش لیزر است. تکنولوژی لیزر جدیدترین و بهترین روش پاک کردن تاتو است. گرچه هنوز هم روش های سنتی مورد استفاده قرار می گیرد، اما لیزر های بر طرف کننده تاتو نتایج رضایت بخش بیشتری را با هزینه های یکسان نشان داده است. لیزر پاک کننده تاتو، درمانی نوین در محو کردن کامل تاتو بدون به جا ماندن جای زخم و یا تغییر رنگ پوست است.

در این روش، پرتو لیزر پرتوان به محل تابیده شده و رنگ موجود در تاتو را خرد کرده که رفته رفته جذب پوست می شود.

تاتو

در محل درمان یک سفیدی آنی بوجود می آید که پس از چند دقیقه از بین می رود. این کار با اندکی درد همراه است به همین دلیل با بی حسی موضعی انجام می شود. لیزر پاک کننده تاتو زخمی سطحی در پوست ایجاد می کند. بسیاری از مراجعین تاول، پوسته پوسته شدن و دلمه بستن زخم را از به مدت سه روز تجربه کرده اند، که شاید در نهایت یک تا دو هفته ادامه داشته باشد. محل مداوا ممکن است پس از ریختن پوسته ها صورتی و یا کم رنگ شود.

پاک شدن کامل تاتو چقدر طول می کشد؟

تعداد جلسات بسته به عوامل گوناگون از جمله اندازه تاتو، رنگ تاتو، نوع رنگ مصرف شده و طول عمر تاتو متفاوت است. در ضمن، از مهمترین ویژگی تاتو رنگ استفاده شده در آن است، زیرا رنگهای متفاوت ازغلظت و ویژگی های مختلفی درست شده اند که طول موج های متفاوتی نیز لازم خواهند داشت. ما در خانه سفید برای دستیابی به نتایج بهتر از ترکیب دو نوع لیزر Q-SWITCH وER-YAG استفاده می کنیم. در اغلب موارد دوره درمان بین ۳ تا ۶ جلسه است. و ترمیم کامل پوست حدود ۴ تا ۶ هفته طول می کشد.

چه مواردی قبل و یا بعد از درمان باید رعایت شود؟

یکی از مهمترین مراقبت های پس از درمان این است که نکات ایمنی برای پیشگیری از عفونت، تغییر بافت پوست و یا عارضه های دیگر انجام شود. هنگام مراجعه و اقدام به پاک کردن تاتو در کلینیک خانه سفید متخصصین پوست توصیه های لازم را به شما خواهند داد. پاک کردن تاتو با لیزر اگر توسط متخصصین ماهر انجام شود کاری آسان و بدون عارضه خواهد بود. ما نکات ایمنی مهم را به شما آموزش خواهیم داد.

IMG_2704