هایفو – (High Intensity Focused Ultrasound – HIFU)

هایفو پیشرفته ترین تکنولوژی قرن معاصر است که با استفاده از امواج فرا صوتی (اولتراسوند) باعث سفت شدن و لیفتینگ صورت بدون جراحی، درد و خونریزی می شود. شگفتی این روش این است که فقط در یک جلسه کوتاه مدت (حدودا 45 دقیقه ای) می توانید تغییرات چشم گیری را بطور واضح و محسوس حس کنید.

واژه هایفو مخفف High Intensity Focused Ultrasound بدین معنی که با این تکنولوژی فوق مدرن میتوانیم بطور کاملا دقیق و محاسبه شده ای انرژی امواج صوتی را در عمق دلخواه در لایه های زیرین پوست متمرکز کنیم، بدون اینکه هیچ گونه آسیبی به سطح پوست برسد. در این تکنیک امواج فراصوتی در سطح زیرین پوست در منطقه مورد نظر تا ۶۵ درجه گرما تولید می کنند که باعث تحریک تولید کلاژن و بازسازی پوست می شود.

نقطه جالب این است که ۹۰ تا ۱۸۰ روز بعد از اتمام درمان، روند بازسازی پوست باعث تحریک تولید بافت پوست مقاومتری می شود که در نتیجه آن لیفتینگ و سفت شدن پوست تا سال ها تاثیر خود را حفظ می کند.

هایفو

هایفو چه نتایجی حاصل می کند؟

  • لیفت صورت و ابرو
  • رفع افتادگی پلک بالا
  • لیفت گونه ها
  • کم شدن عمق خطوط خنده و گریه
  • رفع افتادگی های زیر چانه و رفع غبغب
  • رفع چین و چروک های صورت، بالای گردن، و چروک های کناره های خارجی چشم ها
  • سفت و محکم شدن پوست صورت

چه موقع اثر نتایج هایفو تراپی را می بینیم؟

نتایج لیفتینگ هایفو دو دسته می باشد: نتایج سریع الاثر، که بلافاصله بعد از اتمام هایفوتراپی شخص بطور واضح لیفت صورت خود را حس می کند. و نتایج تاخیری، که تا حدود سه تا شش ماه بعد از انجام هایفو ادامه دارد. تاثیرات درمان هایفو بسته به واکنش هر فرد متواند از ۱۸ تا ۲۴ ماه ماندگار باشد.

درمان هایفو چقدر طول می کشد؟

زمان هر جلسه بسته به محل درمان دارد، اما معمولا برای هرقسمت ۳۰ دقیقه زمان لازم است. درمان شما در جلسه مشاوره توسط متخصصین پوست کلینیک خانه سفید بررسی شده و تعداد جلسات و زمان هرکدام مشخص خواهد شد.

کلینیک خانه سفید