رفع ضایعات عروقی پوست، واریس و لکه های زایمان 

انواع لکه های مادرزادی، تلانژکتازی (رگهای نازک روی پوست)، همانژیوم (ماه گرفتگی)، واریس، خالهای عروقی شبکهای، و خالهای اپیدرمی برآمده و ملتهب با استفاده از روش های نوین به راحتی قابل درمان هستند

. پاسخ به درمان معمولا به رنگ، عمق و محل لکه بستگی دارد. عروق حاصل از تلانژکتازی بر روی پوست صورت و بینی نیز معمولاً به درمان به خوبی پاسخ میدهند . در تمامی موارد، چنانچه نتایج اولیه مطلوب باشد درمان ادامه پیدا خواهد کرد تا جایی که بهبودی کامل حاصل شود.

نحوه درمان چگونه است؟

در این عمل، نور PDL توسط اکسی هموگلوبین جذب میشود. انرژی گرمایی ایجاد شده توسط این نوربا طول موج 595nm  به عروق خونی آسیب نمیرساند و معمولاً بافت اطراف عروق را تحت تأثیر قرار نمیگیرد و به این ترتیب خطر ایجاد زخم و آسیب بافتی بسیار پایین است. متخصصین مرکز خانه سفید با استفاده از دستگاه PDL Synchro VasQ (ساخت کشورایتالیا) نتایج چشمگیری در درمان ضایعات عروقی بدست آورده اند.

lvtankle3

موارد درمان با PDL Synchro VasQ

  • لکه‌های رنگی مادرزادی
  • رگ های واریسی (در پاها و در صورت)
  • عروق کوچک زیرپوستی
  • عروق حاصل از تلانژکتازی بر روی پوست صورت و بینی
  • 3caf5d3ccc9a8cfae  

قبل و بعد درمان ضایعات عروقی چگونه است؟

 

ابتدا بيمار بر روي تخت دراز كشيده و عينك محافظ روي چشمان او قرار مي گيرد. با انجام ليزر درد و سوزش خفيفي را بيمار حس خواهد كرد. مدت زمان انجام ليزر وابسته به نوع و وسعت ضايعه است ولي درمان ۵ تا ۲۰ دقيقه طول خواهد كشيد.

 

احتمال قرمزی و یا پوسته شدن تا دو هفته ممکن است درپوست شما باقی بماند.پس بهتر است برای انجام این کار برنامه ریزی نمایید. ضایعات کوچک در یک جلسه درمان می شوند . اما برای ضایعات بزرگتر ممکن است چند جلسه درمانی لازم شود

IMG_2704