لیزر فرکشنال CO2

فرکشنال راهکاری نوین در درمان بسیاری از مشکلات پوستی می باشد، که از یک منبع لیزری ایجاد می شود. استفاده از این تکنولوژی بهترين روش غير جراحي، جهت از بين بردن چين چروك و صاف كردن نا همواری های پوست صورت محسوب مي شد.

لیزر فراکشنال CO2

در ليزر فرکشنال نور ليزر به تعداد زيادي شعاع هاي كوچكتر تقسيم مي شود. وقتي اين شعاع هاي كوچكتر به پوست بر خورد مي كنند نقاط كوچكي از پوست كه بين اين شعاعهاي ليزري قرار گرفته است و با ليزر برخورد نمي كند سالم مي ماند. اين نقاط سالم پوست باعث تسريع روند ترميم پوست مي شوند. از طرف دیگر نقاط كوچكي كه توسط شعاعهاي كوچكتر ليزر شده اند جراحت پیدا می کنند جراحت اين ستونهاي ليزر شده كه تا عمق ۱۰۰۰ ميكرون داخل پوست مي باشد باعث تسريع كلاژن سازي در پوست و جوانسازي ميگردد. به طور کلی، هر چه پوست سريعتر التيام پيدا كند احتمال عوارض مانند قرمزي و يا تيره شده پوست كمتر مي شود. در این تکنیک، نقاط سالم و جراحت دیده در کنار هم روند کلی ترمیم را سرعت می بخشند. این ویژگی لیزر فراکشنال باعث برتری آن نسبت به دیگر روش های دیگر ترمیم ، جوانسازی و لایه برداری پوست است.

یکی از مزایای مهم این تکنیک بهبود واضح قوام و ترکیب پوست فقط در یک جلسه می باشد. همچنین حداقل زمان بهبودی فرد به صورتی که بتواند به فعالیت روزانه خود بازگردد فقط ۳ روز می باشد. شایان ذکر است که استفاده از این لیزر شرایط خاصی مانند بارداری،موارد حساسیت به نور، بدخیمی هایی پوستی و عفونت در محل ممنوع است.

لیزر فرکشنال چه نتایجی حاصل می کند؟

  • درمان گود رفتگی ها ( اسکار، آکنه، جراحی، سوختگی) جای جوش و سایر اسکار ها
  • کاهش لک های پوستی
  • جوانسازی و درمان چروک های ظریف
  • جوانسازی اطراف چشم
  • لیفت (سفت و محکم تر شدن) پوست صورت
  • بستن منافذ باز پوست
لیفت صورت

درمان لیزر فرکشنال چقدر طول می کشد؟

جلسه درمانی برای کل صورت حدودا نیم ساعت طول می کشد، ولی اگر رادیو فرکانسی همراه لیزر فرکشنال انجام شود برای کل صورت ۴۵ دقیقه لازم است. برای گرفتن بهترین نتیجه درمانی، ما ۴ تا ۶ جلسه لیزر فرکشنال را پیشنهاد می کنیم.

چه مواردی قبل و یا بعد از درمان لیزر فرکشنال باید رعایت شود؟

کرم های باز سازی کننده پوست باید به مدت ۵ تا ۶ روز استفاده شود. همچنین پوست باید با استفاده از کرم ضد آفتاب ( هر دو ساعت یکبار) مداوم در برابر آفتاب محافظت شود، بویژه در ۷ روز اول بعد از درمان است. برای گرفتن بهترین نتیجه درمانی، متخصصین پوست و لیزر خانه سفید ، ۴ تا ۶ جلسه لیزر فرکشنال را پیشنهاد می کنند. . .

کلینیک خانه سفید