کاشت ابرو

کاشت ابرو روشی است برای ترمیم ابروهای ریخته شده و بدشکل بر اثر عواملی مانند اسکار،اصلاح ابروی نامناسب، خال، ژنتیک و غیره. کاشت ابرو تاتو و یا هیچ گونه متد آرایشی نیست، بلکه روشی مشابه کاشت مو می باشد، به صورتی که موی خود فرد از ناحیه سر برداشته شده و در محل مورد نظر در ابرو کاشته می شود. ابرو ها پس از کاشت کاملا طبیعی هستند، رشد طبیعی دارند و می توان آنها را اصلاح و رنگ کرد.

برای انجام این کار، ابتدا باید علت ریزش موی ابرو بررسی شود و در صورت امكان تحت درمان قرار گیرد. زیرا در صورت عدم كنترل علل ریزش ابرو، حتی با کاشت ابرو هم احتمال ریزش مجدد موهای كاشته شده وجود دارد، بنابراین پس از درمان ریزش ابرو میتوانیم اقدام به كاشت نماییم.

گاهی فرد دارای ابروی طبیعی است ولی از مدل آن راضی نیست و فرضاً می خواهد آنرا بالاتر بیاورد و یا قوس آنرا بیشتر كند، و یا گاهی هم ابروها باریك و نازك هستند و فرد مایل است آنها را پهن تر كند در این گونه موارد به دلیل محدودیتهای تكنیكی در كاشت توصیه می شود بیمار از انجام آن منصرف شود. مناسب ترین افراد برای انجام كاشت ابرو افرادی هستند كه یا كاملاً ابرو ندارند و یا اینكه قسمتی از ابرو را از دست داده اند ومایل اند در همان محل قبلی ابروها، كاشت انجام شود، و یا خانمهایی كه تاتو ابرو انجام داده اند و مایلند كه در روی محل تاتو شده که بدون مو است، مو كاشته شود.

همچنین این روش برای بالا بردن دنباله ابروها نیز انجام می شود و بهتر از جراحی و كشیدن پوست بالای ابروها است، زیرا اسكار و یا جای زخمی باقی نمی ماند.

کاشت ابرو

نحوه کاشت ابرو چگونه است؟

كاشت ابرو روشی مشابه کاشت مو می باشد, فولیكولهای یك یا دو تار موئی معمولا از ناحیه سر، در کنار گوش جدا شده و با استفاده از ابزاری بسیار ظریف و كوچك در سوراخهای ایجاد شده در پوست در محل كاشت گذاشته می شود. سوراخ هاي ايجاد شده بسيار ظريف هستند وبه هیچ عنوان اثری از خود باقی نمی گذارد.

اين عمل با روش بي حسي موضعي انجام مي شود و تنها درد بيمار درد تزريق ماده بي حسي در ابتداي عمل مي باشد، در حقيقت ممكن است در بيشتر طول عمل شما درخواب باشيد. پس از عمل نیز ، اکثر بیماران نیازی به استفاده از مسکن ندارند.

این تکنیک در یک جلسه انجام می شود و در بیشتر موارد حدود ۲-۳ ساعت طول می کشد.

کلینیک خانه سفید