اولترا کانتور (Ultra contour)

اولترا کانتور یکی از روش‌های مؤثر در لاغری شکم و پهلو است. اولترا کانتور بهترین راه برای حذف لایه‌های چربی سطحی می‌باشد چرا که درمان با امواج اولترا کانتور روش غیرتهاجمی و بدون نیاز به جراحی است. این بدان معناست که چربی به صورت طبیعی از طریق سیستم لنفاوی و ادرار از بدن خارج می‌شود.

در این روش، فرکانس اولتراسوند باعث می‌شود هزاران حباب‌ هوای میکروسکوپی غشای سلول‌های چربی (لیپوسیت) را احاطه کنند و با لرزش ایجاد شده از دستگاه، این حباب‌ها فشار کافی به سلول‌های چربی آورده و باعث شکستن آنها می‌شوند. محتوای لیپوسیت‌های شکسته از طریق سیستم لنفاوی به کبد حرکت کرده و متابولیزه شده، و با کمک مقدار کافی آب دفع می‌شوند.

نواحی که اولترا کانتور بر روی آنها مؤثر است شامل شکم، پهلوها، ران و باسن می‌باشند، که مناطق رایج تحت درمان هستند.

اولترا کانتور (Ultra contour)

دستگاه اولترا کانتور چه نتایجی حاصل می کند؟

  • کم کردن موضعی چربي بدن
  • کاهش سایز
  • سفت شدن پوست
  • داشتن تناسب اندام و بهبود شکل بدن

دریافت نتیجه لازم با دستگاه اولترا کانتور چقدر طول می کشد؟

هر جلسه حدود ۳۰ الی ۴۰ دقیقه طول می کشد. برای بهترین نتیجه گیری برای کاهش چربی های اضافی، ما حدود ۶ تا ۱۸ جلسه، ۲ جلسه در هفته را پیشنهاد می کنیم. بعد از دریافت نتیجه ی مورد نظر، جلسات نگه دارنده، حداقل ۱ بار در ماه می تواند نتایج دائمی داشته باشد.

علاوه بر این، شایان ذکر است که متخصصین ما در کلینیک خانه سفید برای رسیدن به بهترین نتیجه با بررسی موقعیت جسمانی و سبک زندگی شما بهترین برنامه را به شما توصیه می کنند، که بسته به نیاز هر فرد، روش های ترکیب اولترا کانتور، ال پی جی و یا دستگاه های لاغری دیگر می تواند باشد. بار در ماه می تواند نتایج دائمی داشته باشد.

چه مواردی قبل و یا بعد از درمان باید رعایت شود؟

قبل از جلسه درمانی حداقل یک و نیم لیتر آب و بعد از جلسه حداقل ۳ لیتر آب بنوشید؛ زیرا این روش به شدت آب بدن شما را تبخیر می‌کند، و عدم رعایت مصرف آب شما را با کم‌ آبی مواجه می‌نماید. از مصرف الکل و کافئین خود داری کنید، و حدود ۲۰ دقیقه ورزش روزانه انجام دهید.

همچنین، همزمان با این درمان رژیم غذایی مناسب ( کم چرب و کم کربو هیدرات) باعث افزایش حذف رسوبات چربی و کاهش وزن می شود. دقیقه ورزش روزانه انجام دهید.

کلینیک خانه سفید