فرم دادن سینه (اس پی ام)

اکثر خانم‌ها دوست دارند در تمام عمر دارای سینه‌های خوش فرمی‌باشند. اما متاسفانه در بیشتر موارد این ممکن نیست. افتادگی سینه‌ها یکی از روند‌های طبیعی است که با بالاتر رفتن سن و از دست رفتن انعطاف پذیری و خاصیت کشسانی سینه‌ها اتفاق می‌افتد. افتادگی سینه‌ها از حدود ۴۰ سالگی اتفاق می‌افتد اما زودتر از این زمان نیز احتمال افتادگی سینه وجود دارد. جدا از سن عوامل دیگری مانند شیردهی، بارداری، یائسگی، کاهش یا افزایش وزن ناگهانی، ورزش‌های سنگین، تغذیه نامناسب و پوشیدن سوتین‌های نامناسب نیز در تغییر شکل سینه‌ها تاثیر دارند. سینه‌ها عضله ندارند. از چربی، بافت همبند و غده‌های تولید شیر ساخته شده اند و نیاز به مراقبت صحیح دارند تا شکل خوب خود را حفظ کنند. پیشنهاد ما در کلینیک خانه سفید اس پی ام است. لیفت سینه، سفت شدن و بهبود بافت آن بدون جراحی بدون درد و بدون عارضه با تکنولوژی نوین SPM انجام می شود.

فرم دادن سینه

 

اس پی ام

روش درمانی مطمئن و بدون عارضه ای است که شامل کاپ های متناسب با سایز سینه برای ایجاد مکش و ماساژ خفیف است. به این معنی که با فشارکم بافت چربی های زیر پوست کشیده می شود و همزمان لایه های زیرین پوست نیز تحت تاثیر قرار می گیرند. در این تکنیک کاپ ها مناسب با سایز روی سینه قرار داده می شود و فشار دستگاه توسط اپراتور تنظیم می شود. در طول درمان فشار های منفی و مثبت به بافت سینه وارد می شود، و در نتیجه جریان لنف و خونرسانی در این ناحیه افزایش می یابد. علاوه بر این با افزایش متابولیسم در بافت همبند سینه، آنزیم های سازنده کلاژن و الاستین پوست فعال می شود. این مواد حالت کشسانی بافت سینه را افزایش داده و آن را تقویت می کند. رفته رفته با ادامه کار سینه ها سفت تر و خوش فرم تر شده و بالا تر می روند. سایز های متفاوت کاپ سینه و نیز تنظیم کشش دستگاه از قابلیت های این دستگاه است که با توجه به آن می توان به نتایج درمانی متفاوتی در سینه دست یافت.

لیفت سینه توسط اس پی ام چقدر طول می کشد؟

آسانی این کار از مزایای قابل توجه آن است. کار حدودا نیم ساعت طول می کشد. برای دستبابی به بهترین نتیجه ۲۰ جلسه درمانی، هفته ای ۲ الی ۳ مورد نیاز است. بعد از دریافت نتیجه ی مورد نظر، جلسات نگه دارنده، حداقل ۱ بار در ماه می تواند نتایج دائمی داشته باشد.

کلینیک خانه سفید